Comunicat de presă – Dezbatere publică cu privire la aprobarea noilor tarife la salubritate

Primăria municipiului Câmpina vă aduce la cunoştinţă că miercuri, 22 ianuarie 2020, conform Legii 52/ 2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, la sediul instituţiei a avut loc dezbaterea publică pe tema proiectului de hotărâre cu caracter normativ privind aprobarea tarifelor utilizatorilor serviciului de salubrizare prestat de S.C. Floricon Salub S.R.L.

La această dezbatere publică au luat parte atât reprezentanţii Primăriei municipiului Câmpina, cât şi reprezentanţii Floricon Salub SRL., membrii ai presei locale, dar şi cetăţeni ai municipiului şi asociaţii ce reprezintă drepturile şi obligaţiile civice ale acestora.

Comunicat presa – Dezbatere publică cu privire la aprobarea noilor tarife la salubritate