Având în vedere contextul epidemiologic actual, instituirea stării de urgenţă, respectiv a stării de alertă de pe teritoriul României precum și măsurile de combatere a noului Coronavirus, a fost luată decizia de amanare a sesiunii de atribuire a contractelor de finanțare nerambursabilă în baza Legii 350/2005 privind regimul finanțărilor nerambursabile din fonduri publice alocate pentru activități nonprofit de interes general.

Vă comunicăm că în momentul în care se va lua decizia reluării procedurilor de atribuire a contractelor de finanțare nerambursabilă în baza Legii 350/2005, pe site-ul Primăriei municipiului Câmpina http://www.primariacampina.ro;  se va publica anunțul de participare, precum și restul informațiile necesare depunerii proiectelor.

Comunicat de presă – Amanare a sesiunii de atribuire a contractelor de finanțare nerambursabilă