Comunicat de presă – Acordare facilităţi fiscale de anulare a accesoriilor în cazul obligaţiilor bugetare principale restante la data de 31.03.2020 inclus

Primăria Municipiului Câmpina vă aduce la cunoștință că în cadrul ședinței ordinare a Consiliului Local Câmpina din data de 30 iulie 2020, a fost aprobată prin hotărâre, propunerea privind instituirea unor măsuri fiscale şi aprobarea procedurii de acordare a facilităţilor fiscale de anulare a accesoriilor în cazul obligaţiilor bugetare principale restante la data de 31.03.2020 inclusiv, datorate bugetului local al Municipiului Câmpina.

Click to listen highlighted text!