Anunț public – Campanie Colectare Deşeuri De Echipamente Electrice Și Electronice

PRIMĂRIA MUNICIPIULUI CÂMPINA, FLORICON SALUB SRL ȘI CCR LOGISTICS SYSTEM , organizează sâmbată 07.03.2020, între orele 9.00-12.00,  campania trimestrială de colectare a deşeurilor de echipamente electrice şi electronice, ocazie cu care se va organiza o tombolă cu premii constând în electrocasnice noi.

Astfel, cine doreşte să predea echipamentele electronice nefuncţionale sau depăşite tehnic, le poate aduce direct la sediul Floricon Salub SRL din Campina str.Oborului nr.6 sau pentru deşeurile mai mari (frigidere, maşini de spălat, televizoare) poate solicita telefonic la nr. 0728 256 899  ridicarea acestora de către autovehiculele Floricon Salub SRL. Solicitările se vor face anterior datei programate, de luni-vineri, în intervalul orar 8.00-14.00.

Numai cine preda deşeuri de echipamente electrice şi electronice în data de 07.03.2020 va putea câstiga prin tragere la sorți un aparat electrocasnic nou!

Anunt Campanie Colectare Deseuri De Echipamente Electrice Si Electronice